• Welcome to Brandy Restaurant

  Injektážní krém AquaStop Cream®

  sanace vlhkého zdiva.

  Kontakt
 • Welcome to Brandy Restaurant

  Revoluční aplikace krémové injektáže

  tel. +420 608 120 596, +420 607 577 966

  Kontakt
 • Welcome to Brandy Restaurant
 
Tradice naší značky TRUMF je datovaná od roku 1991
 
Již 26 let chráníme Vaše nemovitosti před vlhkostí
 
Krémová injektáž zdiva
 
Námi vyvinutá revoluční aplikace krémové injektáže

Krémová injektáž

Revoluční změna v aplikaci injektáže zdiva silanovým krémem AquaStop Cream®.
Používáme dvoufázovou a jednofázovou krémovou injektáž zdiva, (viz. vysvětlení níže) a tím jsme zásadně posunuli touto aplikací krémovou injektáž nad ostatní injektáže zhotovované pro trvalé zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti ve zdivu.Samozřejmě za předpokladu použití kvalitního injektážního krému, jako je například náš AquaStop Cream®. Krémová injektáž zdiva je velmi spolehlivá ve většině savých, ale i méně savých průmyslově vyráběných a přírodních zdících materiálech.

Pro vyšší účinnost  používáme nově  vyvinutou efektivnější aplikaci této krémové injektáže zdiva. Primární hustota inktážního krému AquaStop Cream® (pastová konzistence) nemá tendenci při tlakovém i beztlakovém plnění vyvrtaných otvorů nekontrolovatelně unikat zejména netěsnostmi spár ve zdivu, ale po úplném vyplnění obsahu vrtů se postupně avšak relativně pomalu mění ve velmi jemný hydrofobní křemičitý gel, který velmi snadno a rovnoměrně proniká do pórů a i těch nejmenších kapilár stavebních materiálů a dokonce do značné míry nepodléhá gravitaci. To znamená, že se napouští zdivo od vrtů rovnoměrně všemi směry, ale právě relativně pomalé rozpouštění a nasycování zdiva zaručuje, že krémová emulze napustí zdivo v celé hloubce a šířce zhotovené injektáže, jak už jsme se zmiňovali, neuniká nekontrolovatelně netěsnostmi spár ve zdivu, jako je to u všech tekutých injektážních hmot, např. u tekutého injektážního prostředku na bázi hydrofobizovaných silikonátů a jiných tekutých injektážních prostředků. U tekutých injektážních prostředků, ať se injektáž provátí tlakově či beztlakově  je to v podstatě fyzikální zákonitá vlastnost. Proti těmto tekutým prostředkům, ať mají složení a koncentraci účinné látky sebelepší, pracují vždy fyzikální zákony jako je již zmiňovaná gravitace, reálnost či spíš nereálnost nasákavosti pórů zdiva v závislosti na čase prováděné injektáže, jelikož tekutý injektážní prostředek se příliš rychle ztrácí do základů zdiva a to do míst s vyšší netěsností a tak nikdy nemůže vzniknout kompaktní celistvá hydroizolační clona v celé hloubce a šířce zdiva jako je to u krémové injektáže.

AquaStop Cream® Silan/siloxanový krém pro injektáž zdiva proti vzlínající vlhkosti Popis AquaStop Cream® je silanový krém na čistě vodní bázi určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů. Po vniknutí do zdiva reagují účinné složky výrobku s okolním vlhkým prostředím a přímo ve zdivu vzniká hydrofobní polymerní silikonová pryskyřice, která již není dále rozpustná ani dispergovatelná ve vodě a naopak vodu odpuzuje. Vzniklá polymerní pryskyřice vytváří trvalou clonu, která brání dalšímu pronikání vlhkosti v kapalné formě. Transport kapalné vody v kapilárním systému zdiva je tak přerušen, čímž dochází k vysychání zdiva nad hydrofobní clonou vytvořenou injektáží. Materiál zdiva si zachová původní fyzikálně-mechanické parametry. AquaStop Cream® obsahuje účinné složky ve vysoké koncentraci, neobsahuje žádná organická rozpouštědla a díky tomu je velmi účinný. AquaStop Cream® lze aplikovat do zdiva injektážní pumpou s trubičkovými nástavci anebo aplikační pistolí s trubičkovými nástavci.

Výhody AquaStop Cream®

• Účinný i při vysoké 95% vlhkosti zdiva

• Účinnější forma než kapalné injektáže • Vynikající stabilita a dlouhodobá účinnost vytvořené horizontální hydrofobní clony

• Bez organických rozpouštědel (VOC)

• Křemíková báze chemicky i fyzikálně slučitelná s ošetřovaným prostředím

• Zdivo neztrácí propustnost pro vodní páru

• Rychlá, čistá a jednoduchá aplikace

• Aplikace tlakovou i beztlakovou metodou

• Minimální množství odpadu při použití

• Zdravotně nezávadný, nezatěžuje životní prostředí .

Použití AquaStop Cream® krémovou injektáž lze použít v páleném i nepáleném cihelném zdivu, ve všech typů plných i dutých cihel, tvárnic a ve smíšeném zdivu i ve zdivu s určitým podílem nesavého kamenného materiálu. AquaStop Cream® je vysoce účinný ve všech dalších savých i méně savých stavebních materiálech, průmyslově vyráběných, jako jsou pórobeton, škvárobeton, dále v přírodních materiálech, jako je opuka, vápenec, pískovec a jiné.

 

Breakfast
Technický list
Dokumentace
Lunch
Bezpečnostní list
Dokumentace
Drinks
Osvědčení
Dokumentace

Kde nás najdete

Počítadlo

Dnes 3

Včera 14

Týden 3

Měsíc 335

Celkem 23574

odvlhcenidomu-cz !

Kontakt

U nádraží 228, Volary, 384 51

tel. +420 608 120 596, +420 607 577 966

odvlhcenidomu@seznam.cz

IČO 02144492, DIČ CZ02144492

Fotky naší práce